Oferta sponsorska KTS-K Oferta Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie

  strona główna  
  GOSRiT  
  Oferta     Galeria     Linki     Drużyny Ligi Sołeckiej     Drużyny gminy Luzino     Kontakt  
  Cennik  

Galeria zdjęć- NOWA
NOWA GALERIA ZDJĘĆ
[Rozmiar: 580 bajtów]

PROJEKTY


DAROWIZNA
SPONSORING
















RADA RODZICÓW



[Rozmiar: 580 bajtów]
KTS-K Wikęd Luzino
V Liga
- Klub
- Kadra
- Trenerzy
- Terminarz
- Tabela V ligi
- Sponsorzy

REZERWY KTS-K WIKĘD
- Terminarz
- Tabela B-Klasa
[Rozmiar: 580 bajtów]
KTS-K GOSRiT Luzino

Nabór do zespołów

facebook - oficjalny fanpage

GOSRiT Luzino I Liga JA 1998/1999 trener Krzysztof Buczak
Terminarz i tabela
GOSRiT Luzino Junior B 2000/2001 Trener Rafał Kaczmarczyk
Terminarz i tabela
GOSRiT/el professional Luzino JC1 2002/2003 Trener Paweďż˝ Radecki
Terminarz i tabela JC2
GOSRiT/Kleba Luzino JD1 2004 Trener Grzegorz Semak
Terminarz i tabela

GOSRiT II Luzino JD1 2004 Trener Paweďż˝ Hinz
Terminarz i tabela

GOSRiT Luzino D2 2005/2006 Trener Karol Pi�tek
Terminarz i tabela

GOSRiT II Luzino E1 2006 Trener Piotr Jasielski
Terminarz i tabela

GOSRiT Luzino JE2 2007 Trener Mateusz Cytryniak Terminarz i tabela
GOSRiT Luzino 2008 JF1 Trener Tomasz Kotwica

GOSRiT 2009/10 Trener Tomasz Joryn

AKADEMIA PIŁKARSKA KAROL PIĄTEK rocznik 2010 i młodsi

GOSRiT Luzino dziewczyny 2003/2004 Trener Rafał Freitag

GOSRiT Luzino dziewczyny rocznik 2004 i młodsze Trener Rafał Freitag


GOSRiT Luzino siatkówka
dziewcząt 2000 i młodsze



GOSRiT Luzino tenis stołowy IV liga
Terminarz i tabela
GOSRiT Luzino Koluchstyl


GOSRiT Luzino sekcja kickboxingu


Sekcja sportów siłowych i fitness

[Rozmiar: 580 bajtów]
Obiekty sportowe
- Hala Widowiskowo – Sportowa
-Stadion GOSRiT Luzino
-Boisko Orlik w Luzinie
-Boisko Sportowe w Kębłowie
-Kolorowe boisko Barłomino
-Ścieżka Zdrowia w Luzini
-Sala Gimnastyczna i antresola
-Siłownia
-Boiska Sołeckie
-Siłownie Zewnętrzne
OFERTA SPORTOWA
- Kalendarz Imprez 2016


- Piłkarska Przyszłość
z Lotosem”

- Piłka Nożna
- Kickboxing
- Tenis Stołowy
- Siatkówka Dziewcząt
- Biegi Na Orientację
- Lekka Atletyka
- Sporty Walki Koluchstyl
- Świetlica Integracyjna 'Skrzydła Anioła'
- Zespół Teatralny St.Lawrence
- Aktywni seniorzy
- Oferta organizacji
Obozów Sportowych

- Kalendarz meczy wiosna 2016
- Oferta reklamowo-sponsorska
- Młodzieżowe Centrum Kariery
- Sprawozdania z działalności
[Rozmiar: 580 bajtów]
Cykliczne imprezy sportowe
- Ogólnopolskie Turnieje Kaszub Cup
- Kaszubska Paraolimpiada
- Nadzieje Polskiej Piłki
- Luzińska Liga Halowa
- Luzińska Liga Sołecka
- Luzińska Liga Sołecka na hali
- Spartakiada Przedszkolaków
- Kaszubska Piętnastka
- Grand Prix Luzina
- Turniej o Puchar Wójta Gminy Luzino
- Gimnazjalna Liga Piłki Nożnej
- Gala Sportu
[Rozmiar: 580 bajtów]
Oferta turystyczna
„Muzeum Techniki Wojskowej Gryf”

-Na Kaszubskiej Drodze
- Spływy kajakowe
Ogólnie o gminie:
- Strona gminy
- Krótko o gminie
Gastronomia:
- Chata Kębłowo
- Pizzeria Sorrento
Noclegi:
- Hotel Czardasz
- U Zbycha
- Hala Luzino
- Casilla
- Dom na Kaszubskiej Wsi
- Aurelia Agroturystyka
- Ale Chata Barłomino
- Domek Ostoja
Aktywna turystyka:
- Bieganie
- Biegi na Orientację
- Geocaching
- Jazda konna
- Stajnia Dąbrówka
- Nordic Walking
- Szlaki rowerowe
- Szlaki piesze
- Ścieżka Zdrowia w Luzinie
- Ścieżka Zdrowia w Robakowie
- Piesze wycieczki
- Zielony punkt kontrolny
- Arboretum
- Dampcówka
[Rozmiar: 580 bajtów]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
[Rozmiar: 580 bajtów]
Patronat medialny
[Rozmiar: 580 bajtów]
GOSRiT Luzino 2007/08


Kadra zawodników 2007/08 oraz młodsi

1. Andrychowski Kacper
2. Andrychowski Krystian
3. Bielak Dawid
4. Bistram Rafał
5. Bistram Franciszek
6. Balakowski Wiktor
7. Bronk Oliwier
8. Bulczak Michał
9. Cyra Michał
10. Dobek Aleksander
11. Gajkowski Nikodem
12. Gelinski Dorian
13. Gozdecki Rajan
14. Grubba Dominik
15. Jagusiak Wojciech
16. Joskowski Mateusz
17. Kandzorra Tymoteusz
18. Kata Sebastian
19. Małaszycki Kacper
20. Mudlaff Kondrad
21. Nastały Dawid
22. Niciński Oliwer
23. Pawłowski Kacper
24. Pendowski Oliwier
25. Ruszkowski Aleksander
26. Schulz Mikołaj
27. Splitthof Aleksander
28. Swobodziński Miłosz
29. Walaszkowski Jakub
30. Wasilczyk Maciej
31. Witczak Filip
32. Wos Paweł
33. Ławniczak Jakub
34. Niećko Mikołaj

Oficjalna Strona Drużyny kliknij


Trenerzy:

Mateusz Cytryniak 500-469-697, m.cytryniak@gosrit.luzino.pl
Mariusz Kaliszewski
[Rozmiar: 959 bajtów]




Złoty Sponsor








[Rozmiar: 580 bajtów]

Srebrny Sponsor




[Rozmiar: 580 bajtów]
Sponsor Klubu






















[Rozmiar: 580 bajtów]
Partner Klubu















[Rozmiar: 580 bajtów]
. Luzińska Liga Sołecka
2017

TABELA

PKT
1. Kębłowo19
2. Kochanowo15
3. Milwino12
4. Zelewo12
5. Sychowo10
6. Luzino7
7. Wyszecino4
8. Barłomino0

TERMINARZ >>

TABELA >>

[Rozmiar: 580 bajtów]
. Halowa Liga Sołecka
2017

TABELA KOŃCOWA

PKT
1. Milwino21
2. Luzino15
3. Barłomino14
4. Sychowo 12
5. Kębłowo 8
6. Zelewo6
7. Robakowo5
8. Kochanowo0

TERMINARZ >>

TABELA >>

[Rozmiar: 580 bajtów]
[Rozmiar: 1440 bajtów][Rozmiar: 1532 bajtów] Unikalnych wizyt: 4964602
Zalecana przeglądarka: Mozilla Firefox