Oferta sponsorska KTS-K Oferta Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie

  strona główna  
  GOSRiT  
  Oferta     Galeria     Linki     Drużyny Ligi Sołeckiej     Drużyny gminy Luzino     Kontakt  
  Cennik  

facebook



[Rozmiar: 580 bajtów]
PROJEKTY


















RADA RODZICÓW














[Rozmiar: 580 bajtów]
KTS-K Wikęd Luzino
IV Liga

- Klub
- Kadra
- Trenerzy
- Terminarz i tabela
- Sponsorzy

REZERWY KTS-K WIKĘD
- Terminarz i tabela

[Rozmiar: 580 bajtów]
KTS-K GOSRiT Luzino

Nabór do zespołów

facebook - oficjalny fanpage

GOSRiT Luzino I Liga JA 1998/1999 trener Krzysztof Buczak
Terminarz i tabela
GOSRiT Luzino Junior B 2000/2001 Trener Rafał Kaczmarczyk
Terminarz i tabela
GOSRiT/el professional Luzino JC1 2002/2003 Trener Paweďż˝ Radecki
Terminarz i tabela JC2
GOSRiT/Kleba Luzino JD1 2004 Trener Grzegorz Semak
Terminarz i tabela

GOSRiT II Luzino JD1 2004 Trener Paweďż˝ Hinz
Terminarz i tabela

GOSRiT Luzino D2 2005/2006 Trener Karol Pi�tek
Terminarz i tabela

GOSRiT II Luzino E1 2006 Trener Piotr Jasielski
Terminarz i tabela

GOSRiT Luzino JE2 2007 Trener Mateusz Cytryniak Terminarz i tabela
GOSRiT Luzino 2008 JF1 Trener Tomasz Kotwica

GOSRiT 2009/10 Trener Tomasz Joryn

AKADEMIA PIŁKARSKA KAROL PIĄTEK rocznik 2010 i młodsi

GOSRiT Luzino dziewczyny 2003/2004 Trener Rafał Freitag

GOSRiT Luzino dziewczyny rocznik 2004 i młodsze Trener Rafał Freitag


GOSRiT Luzino siatkówka
dziewcząt 2000 i młodsze



GOSRiT Luzino tenis stołowy IV liga
Terminarz i tabela
GOSRiT Luzino Koluchstyl


GOSRiT Luzino sekcja kickboxingu


Sekcja sportów siłowych i fitness

[Rozmiar: 580 bajtów]
Obiekty sportowe
- Hala Widowiskowo – Sportowa
-Stadion GOSRiT Luzino
-Boisko Orlik w Luzinie
-Boisko Sportowe w Kębłowie
-Kolorowe boisko Barłomino
-Ścieżka Zdrowia w Luzini
-Sala Gimnastyczna i antresola
-Siłownia
-Boiska Sołeckie
-Siłownie Zewnętrzne
OFERTA SPORTOWA
- Kalendarz Imprez 2016


- Piłkarska Przyszłość
z Lotosem”

- Piłka Nożna
- Kickboxing
- Tenis Stołowy
- Siatkówka Dziewcząt
- Biegi Na Orientację
- Lekka Atletyka
- Sporty Walki Koluchstyl
- Świetlica Integracyjna 'Skrzydła Anioła'
- Zespół Teatralny St.Lawrence
- Aktywni seniorzy
- Oferta organizacji
Obozów Sportowych

- Kalendarz meczy wiosna 2016
- Oferta reklamowo-sponsorska
- Młodzieżowe Centrum Kariery
- Sprawozdania z działalności
[Rozmiar: 580 bajtów]
Cykliczne imprezy sportowe
- Ogólnopolskie Turnieje Kaszub Cup
- Kaszubska Paraolimpiada
- Nadzieje Polskiej Piłki
- Luzińska Liga Halowa
- Luzińska Liga Sołecka
- Luzińska Liga Sołecka na hali
- Spartakiada Przedszkolaków
- Kaszubska Piętnastka
- Grand Prix Luzina
- Turniej o Puchar Wójta Gminy Luzino
- Gimnazjalna Liga Piłki Nożnej
- Gala Sportu
[Rozmiar: 580 bajtów]
Oferta turystyczna
„Muzeum Techniki Wojskowej Gryf”

-Na Kaszubskiej Drodze
- Spływy kajakowe
Ogólnie o gminie:
- Strona gminy
- Krótko o gminie
Gastronomia:
- Chata Kębłowo
- Pizzeria Sorrento
Noclegi:
- Hotel Czardasz
- U Zbycha
- Hala Luzino
- Casilla
- Dom na Kaszubskiej Wsi
- Aurelia Agroturystyka
- Ale Chata Barłomino
- Domek Ostoja
Aktywna turystyka:
- Bieganie
- Biegi na Orientację
- Geocaching
- Jazda konna
- Stajnia Dąbrówka
- Nordic Walking
- Szlaki rowerowe
- Szlaki piesze
- Ścieżka Zdrowia w Luzinie
- Ścieżka Zdrowia w Robakowie
- Piesze wycieczki
- Zielony punkt kontrolny
- Arboretum
- Dampcówka
[Rozmiar: 580 bajtów]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
[Rozmiar: 580 bajtów]
Patronat medialny
[Rozmiar: 580 bajtów]
Terminarz i tabela GOSRiT/El professional 2001
ZESPOŁY ZGŁOSZONE

L.P.GRUPA IGRUPA IIGRUPA III
1GOSRIT LUZINOJEDYNKA REDASANTOS GDAŃSK
2ORZEŁ CHOCZEWOORKAN RUMIABAŁTYK GDYNIA
3GRYF WEJHEROWOSALOS RUMIALECHIA GDAŃSK
4ZATOKA PUCKCISOWA GDYNIAARKA GDYNIA
L.P.GRUPA IVGRUPA VGRUPA VI
1KS SULMINCHOJNICZANKAGRYF TCZEW
2FC GOWIDLINOPERŁA CZYCZKOWYORZEŁ SUBKOWY
3GKS ŻUKOWOKORNER KORNEWISŁA WALICHNOWY
4GRYF GORĘCZYNOSANTANA WIELKI KLINCZGSS PSZCZÓŁKI
5  DELTA MIŁORADZ
L.P.GRUPA VIIGRUPAVIIIGRUPA IX
1CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKIMETEOR PINCZYNGKS KOWALE
2POMORZE SOPOTKP STAROGARD GDAŃSKIJAGUAR KOKOSZKI
3PORTOWIEC GDAŃSKMEGIW-SŁAWEK BORZECHOWOOSICZANKA OSICE
4KP SOPOTGKS BOBOWOOLIVIA GDAŃSK
5POLONIA GDAŃSKTĘCZA SIWIAŁKAGEDANIA GDAŃSK

TERMINARZ

10/11 WRZEŚNIA
GRUPA I - GOSPODARZE TURNIEJU - GOSRIT LUZINO
GRUPA III - GOSPODARZE TURNIEJU - SANTOS GDAŃSK
GRUPA IV - GOSPODARZE TURNIEJU - KS SULMIN
GRUPA V - GOSPODARZE TURNIEJU - CHOJNICZANKA CHOJNICE
GRUPA VI - GOSPODARZE TURNIEJU - GRYF 2009 TCZEW
GRUPA VII - GOSPODARZE TURNIEJU - CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI
GRUPA VIII - GOSPODARZE TURNIEJU - METEOR PINCZYN
GRUPA IX - GOSPODARZE TURNIEJU - GKS KOWALE

18/19 WRZEŚNIA
GRUPA II – GOSPODARZ TURNIEJU - JEDYNKA REDA

24/25 WRZEŚNIA
GRUPA I - GOSPODARZE TURNIEJU - ORZEEŁ CHOCZEWO
GRUPA III - GOSPODARZE TURNIEJU - BAŁTYK GDYNIA
GRUPA IV - GOSPODARZE TURNIEJU - FC GOWIDLINO
GRUPA V - GOSPODARZE TURNIEJU - PERŁA CZYCZKOWY
GRUPA VI - GOSPODARZE TURNIEJU - ORZEŁ SUBKOWY
GRUPA VII - GOSPODARZE TURNIEJU - POMORZE SOPOT
GRUPA VIII - GOSPODARZE TURNIEJU - KP STAROGARD GDAŃSKI
GRUPA IX - GOSPODARZE TURNIEJU - JAGUAR KOKOSZKI

2/3 PAŹDZIERNIKA
GRUPA II – GOSPODARZ TURNIEJU – UKS CISOWA GDYNIA

8/9 PAŹDZIERNIKA
GRUPA I - GOSPODARZE TURNIEJU - GRYF WEJHEROWO
GRUPA II - GOSPODARZE TURNIEJU - SALOS RUMIA
GRUPA III - GOSPODARZE TURNIEJU - LECHIA GDAŃSK
GRUPA IV - GOSPODARZE TURNIEJU - GRYF GORĘCZYNO
GRUPA V - GOSPODARZE TURNIEJU - KORNER KORNE
GRUPA VI - GOSPODARZE TURNIEJU - WISŁA WALICHNOWY
GRUPA VII - GOSPODARZE TURNIEJU - PORTOWIEC GDAŃSK
GRUPA VIII - GOSPODARZE TURNIEJU - MEGIW-SŁAWEK BORZECHOWO
GRUPA IX - GOSPODARZE TURNIEJU - OSICZANKA OSICE

22/23 PAŹDZIERNIKA
GRUPA I - GOSPODARZE TURNIEJU - ZATOKA PUCK
GRUPA II - GOSPODARZE TURNIEJU - ORKAN RUMIA
GRUPA III - GOSPODARZE TURNIEJU - ARKA GDYNIA
GRUPA IV - GOSPODARZE TURNIEJU - GKS ŻUKOWO
GRUPA V - GOSPODARZE TURNIEJU - SANTANA WIELKI KLINCZ
GRUPA VI - GOSPODARZE TURNIEJU - GSS PSZCZÓŁKI
GRUPA VII - GOSPODARZE TURNIEJU - KP SOPOT
GRUPA VIII - GOSPODARZE TURNIEJU - GKS BOBOWO
GRUPA IX - GOSPODARZE TURNIEJU - OLIVIA GDAŃSK

[Rozmiar: 959 bajtów]
Wesprzyj nas!



DAROWIZNA

SPONSORING

[Rozmiar: 580 bajtów]
Złoty sponsor











[Rozmiar: 580 bajtów]
Srebrny Sponsor






[Rozmiar: 580 bajtów]
Sponsor Klubu






















[Rozmiar: 580 bajtów]
Partner Klubu















[Rozmiar: 580 bajtów]
. Luzińska Liga Sołecka
2017

TABELA

PKT
1. Kębłowo22
2. Milwino21
3. Zelewo18
4. Kochanowo15
5. Sychowo10
6. Wyszecino7
7. Luzino7
8. Barłomino0

TERMINARZ >>

TABELA >>

[Rozmiar: 580 bajtów]
. Halowa Liga Sołecka
2017

TABELA KOŃCOWA

PKT
1. Milwino21
2. Luzino15
3. Barłomino14
4. Sychowo 12
5. Kębłowo 8
6. Zelewo6
7. Robakowo5
8. Kochanowo0

TERMINARZ >>

TABELA >>

[Rozmiar: 580 bajtów]
[Rozmiar: 1440 bajtów][Rozmiar: 1532 bajtów] Unikalnych wizyt: 5099191
Zalecana przeglądarka: Mozilla Firefox