Patronat medialny
zaproszenie na zawody BnO

Studia podyplomowe Zarządzanie i praca w klubie piłkarskim

Pierwsze zwycięstwo na własnym boisku
W słoneczne niedzielne popołudnie na stadionie GOSRiT Luzino, odbył się mecz trzynastej kolejki spotkań IV Ligi gdzie siedemnasta drużyna w tabeli KTS-K GOSRiT Luzino podejmował piętnasty zespół Olimpię Sztum. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie.

O godzinie 14:00 sędzia Jewgienij Adamonis rozpoczął pierwszą część spotkania. W trzeciej minucie meczu piękny strzał Maksyma Graczyk minimalnie nad poprzeczką. W 10 minucie spotkania ponownie z siedemnastu metrów na bramkę uderzał Maksym Graczyk ale tym razem broni bramkarz gości. W 19 minucie meczu z rzutu rożnego Michał Dąbrowski wkręcił futbolówkę ale piłka odbiła się tylko od poprzeczki. W 28 minucie spotkania dogodna sytuacja dla Sztumu wrzutka z lewej strony strzał głową minimalnie mija bramkę Michała Katzor. W 40 minucie spotkania świetną okazję miał Adrian Mienik , który w sytuacji sam na sam podał do Maksyma Graczyk ale w ostatniej chwili futbolówkę wybił obrońca Olimpii. Po pierwszej części spotkania nasz zespół remisuje bezbramkowo.

Całe sprawozdanie Kliknij

KTS-K GOSRiT 2005/2006 Luzino zajął pierwsze miejsce w turnieju w Wejherowie!

Bardzo udany występ naszych zawodników w ostatnim turnieju JE2 tej jesieni. Warty odnotowania jest fakt, że nasz zespół nie stracił ani jednej bramki, brawa dla Jakuba Karczewskiego i Igora Klebba. W pierwszym meczu ogrywamy Jedynkę Reda 2:0 po bramkach Fabiana Socha. Następnie drugi zespół z Redy 3:0 po klasycznym hat-tricku Kamila Gruba. Trzecie spotkanie z Orkanem Rumia również 3:0 strzelają: Janek Szmuda na spółkę z Markiem Muller, Kamil Gruba oraz Kacper Rohraff.

Druga porażka w sezonie KTSK Gosrit Junior A Luzino
Każda seria się kiedyś kończy..Siedem meczów bez porażki do VIII kolejki zanotowali juniorzy rocznika 96,97,98,dopiero Stolem Gniewino pokonał Luziński Gosrit. Już przed meczem wiadomo było że spotkanie będzie bardzo trudne przez kłopoty kadrowe i dalszy brak etatowego bramkarza oraz mało profesjonalne podejście niektórych zawodników. zaczęło się od bledu bramkarza gospodarzy który podał i do napastnika gości a ten strzałem do pustej bramki umieścił piłkę w siatce. Swoje sytuacje miał również Gosrit ale zabrakło jak w poprzednich meczach "zimnej krwi" pod bramką przeciwnika. Kontuzji podczas meczu doznał Krystian Dampc i jak tego było by mało zastępujący jego Andrzej Kaczyński również doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Od 40 min zespół musiał grać w osłabieniu. W drugiej połowie pomimo grania w 10, drużyna walczyła i starała się grać w piłkę mając swoje sytuacje do zdobycia bramki. Niestety dwie kontry zawodników Gniewina po których Luzino straciło dwie bramki.

Wysokie zwycięstwo GOSRiT/Kleba Luzino z KP Gdynia

GOSRiT Kleba Luzino – KP Gdynia 7:1 (3:0)
Siódme zwycięstwo w sezonie odniosła ekipa GOSRiT Luzino w rozgrywkach junior D2 rocznika 2003/4. Tym razem pokonaliśmy dość dobrze spisujący się do tej pory zespół KP Gdynia 7:1 (3:0). Wynik otworzył w 10 minucie gry Konrad Formela po dokładnym podaniu Igora Wiczkowskiego. Na 2:0 podwyższył Filip Angel i znowu podawał Igor. Jeszcze w pierwszej połowie gry Olivier Roppel powinien umieścić piłkę w siatce zespołu z Gdyni, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelał technicznie w róg bramki zbyt lekko i bramkarz sparował piłkę, chwilkę później był bezradny wobec dobitki Nikodema Brauera.

Piotr Klecha - dyrektor GOSRiT gościem Radia Norda FM i TTM
ZOBACZ WYWIAD

Zwycięstwo II ligowych piłkarek KTS-K GOSRiT Luzino po dramatycznej końcówce

W sobotnie chłodne popołudnie na stadionie GOSRiT Luzino, odbył się mecz w ramach II Ligi Kobiet, gdzie KTS-K GOSRiT Luzino podejmował TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski.

Z Olimpią Sztum o 6 punktów

Optymistyczne nastroję panują w drużynie KTS-K GOSRiT Luzino po ubiegłotygodniowym remisie w Lęborku z miejscową Pogonią. Tym razem do Luzina przyjeżdża Olimpia Sztum, drużyna, która również tą rundę nie może uznać za udaną.
Spotkanie, które odbędzie się na Stadionie GOSRiT w niedzielę o godz. 14.00 jest dla naszej drużyny meczem o 6 punktów ewentualne zwycięstwo zbliży nas do Olimpii w ligowej tabeli. Goście w dotychczasowych spotkaniach zdobyli zaledwie 11 punktów, z czego zaledwie 1 na wyjeździe w Dębnicy z miejscowym Karolem.
Nasz zespół wszystkie dotychczasowe punkty zdobył na wyjeździe, tak więc niedzielne spotkanie jest idealne, żeby przełamać niemoc własnego boiska. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie!!