Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Patronat medialny
Zapraszamy na 3 majowy Rajd Rowerowy

III kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej
W niedzielę 24 kwietnia br. rozegrana została III kolejka Luzińskiej Ligi Soleckiej. W pierwszym meczu kolejki, obfitującym w ostre starcia Barłomino przegrało z Zelewem 2:7. Wyrównany pojedynek zobaczyli kibice w Kochanowie, gdzie miejscowy zespół zremisował z Luzinem 1:1. Bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie zawodnicy z Robakowa, którzy wygrali w sąsiednim Sychowie 3:0. Bardzo ciekawe spotkanie mogliśmy zobaczyć w Milwinie, gdzie miejscowa drużyna przegrała dość niespodziewanie z Kębłowem 3:5. W przyszłym tygodniu zawodnicy ligi sołeckiej będą mieli przerwę w rozgrywkach ligowych, ale na pewno nie będą się nudzić, ponieważ już tradycyjnie w długi majowy weekend rozegrany zostanie już po raz XVII Turniej o Puchar Wójta Gminy Luzino. Najpierw 1 maja w Zelewie i Dąbrówce rozegrane zostaną półfinały, a następnie 3 maja na Stadionie GOSRiT w Luzinie finał . wszystkie turnieje rozpoczną się o godz. 11.00.

Poniżej przedstawiamy podział grup półfinałowych:
GRUPA A Boisko Zelewo ( Luzino, Wyszecino, Kochanowo, Zelewo)
GRUPA B Boisko Dąbrówka ( Kębłowo, Sychowo, Barłomino, Robakowo, Milwino)

Wyniki III kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej wiosna 2016
Barłomino-Zelewo 2;7
Kochanowo-Luzino 1;1
Milwino-Kębłowo 3;5
Sychowo-Robakowo 0;3

GOSRiT/el professional JC1 remisuję z Arką Gdynia

W sobotę 23 kwietnia drużyna GOSRiT el professional Luzino podejmowała u siebie drużynę Arki Gdynia. Oba zespoły spotkały się na jesień. Wtedy lepsi okazali się zawodnicy z Gdyni.
Nasza drużyna w tym meczu zaprezentowała dwa oblicza. W pierwszej połowie niewątpliwie to zespół z Gdyni przeważał, a naszym zawodnikom brakowało animuszu oraz odwagi. W nagrodę za swoją postawę zespół Arki zasłużenie prowadził 1-0.

Całe sprawozdanie Kliknij

Sukces tenisistki KTS-K GOSRiT LUZINO!
W sobotę 23 kwietnia na hali MRKS Gdańsk odbyły się eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetek w Tenisie Stołowym (Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży). W zawodach wystąpiła luzinianka Magda Płotka,która spisała się rewelacyjnie zajmując pierwsze miejsce.Gratulacje!

Klasyfikacja końcowa :
1-Magda Płotka KTS-K GOSRiT Luzino -awans OOM
2-Nina Alot MRKS Gdańsk -awans OOM
3-Paulina Oleksik GKTS Gdańsk

GOSRiT JB Luzino - Wicher Wierzchucino 3:0

W niedzielę 17 kwietnia w Luzinie odbył się mecz pomiędzy Juniorami Młodszymi GOSRiT-u i Wichrem Wierzchucino. Zawodnicy z Luzina dobrze rozpoczęli mecz, od początku atakując, co przyniosło bramkę w 15 minucie. Przed polem karnym sfaulowany został Adam Wencel, a z rzutu wolnego znakomicie przymierzył Jakub Domski, pokonując bramkarza z odległości 25 metrów. Do końca pierwszej połowy gospodarze przeważali, lecz niestety nie przełożyło się to na wynik. Prowadzenie udało się podwyższyć w 50 minucie, gdy Hubert Julkowski niezłym prostopadłym zagraniem, wypuścił Adama Wencel, który nie zmarnował okazji, zdobywając bramkę pewnym płaskim strzałem. Jedyną groźną akcję goście przeprowadzili kontrując prawą flanką na 5 minut przed końcem spotkania. Gdy wydawało się, że już nic z tej akcji nie będzie, karygodny błąd popełnił zawodnik z Luzina, tym samym stwarzając rywalom stuprocentową sytuację. Na szczęście świetną interwencją popisał się będący na posterunku Mateusz Mayer. W ostatniej akcji meczu gracze GOSRiT-u wywalczyli rzut rożny, po którym rezerwowy Dominik Klein, popisując się pięknym uderzeniem z woleja, ustalił wynik spotkania na 3-0.

Skład: Mateusz Mayer – Dawid Soldatke, Adam Ceregra, Maciej Kożyczkowski, Michał Kożyczkowski – Marcin Kędziora, Dariusz Dulek, Jakub Domski, Damian Jarzembiński - Hubert Julkowski, Adam Wencel, Szymon Erdmański, Dominik Klein, Jakub Knichnicki. Trener Grzegorz Semak

KTSK Gosrit Luzino JA - Pogoń Prabuty 2:5(2:0)
Trzecią porażkę w sezonie na własnym boisku ponieśli juniorzy starsi Gosritu,mimo prowadzenia do przerwy 2:0 nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca meczu grając w "10" prawie całe spotkanie po niepotrzebnej czerwonej kartce za niesportowe zachowanie Oskara Hewelta który dał się sprowokować zawodnikowi Pogoni.To już drugi mecz w tej rundzie kiedy zawodnik osłabia drużynę i zespół przegrywa mecz po nieodpowiedzialnym zachowaniu zawodnika ,oby chociaż każdy wyciągnął wnioski ze swojego zachowania na boisku przez które cierpi cały zespół.Pierwsza połowa poza czerwoną kartką była dobra w wykonaniu gospodarzy.Najpierw akcje Bartka Hałupki z Adrianem Ropplem wykończył Patryk Miler.Chwile później Miler wykorzystał błąd bramkarza gości i było 2:0.Patryk miał jeszcze w pierwszej połowie dwie sytuacje sam na sam których niestety nie wykorzystał.Różnice na skrzydle robił Adi Roppel po którego rajdach i dośrodkowaniach swoje sytuacje strzeleckie mieli Pionke,Labudda oraz Ziemann który również w pierwszej połowie był aktywny na drugim skrzydle.

Wiked nadal bez zwycięstwa na własnym stadionie

Wikęd / GOSRiT Luzino 0-3 KP Starogard Gdański

Bramki: 2 x Jakub Gronowski 62, 90+1 (k), Piotr Runowski 36.

Nie udało się odczarować własnego boiska zawodnikom Wikęd GOSRiT Luzino, którzy w sobotę 23 kwietnia w ramach 25 kolejki IV ligi, przegrali w Luzinie z KP Starogard Gdański 0:3. Wynik spotkania nie odzwierciedla w pełni wydarzeń na boisku, ale to goście byli dzisiaj skuteczniejsi w nagrodę wywieźli z Luzina komplet punktów
Warto dodać, że trener Pięta musiał sobie radzić dzisiaj bez kilkunastu podstawowych zawodników, których mniejsze lub większe urazy wykluczyły z gry w tym meczu, są to Karol Piątek, Krystian Opłatkowski, Bartłomiej Białobrodzki, bracia Żmudzcy, czy kontuzjowany w środowym meczu pucharowym Tobiaski . Niestety nic nie wskazuje na to, że w kolejnych meczach trener Pięta będzie mógł z nich korzystać, a na dodatek w ostatniej akcji meczu ze Starogardem Michał Dąbrowski otrzymał czerwona kartkę i będzie musiał pauzować w najbliższym meczu ze Stolemem w Gniewinie.

Skład Wikęd/GOSRiT Luzino: Artur Pranga, Maciej Bank, Michał Dąbrowski, Błażej Miszka (72' Michał Kożyczkowski), Paweł Sobczyński, Dariusz Mienik, Adrian Mienik (86' Maciej Kożyczkowski), Maciej Szymański, Paweł Rutkowski, Adrian Roppel (46' Kamil Wenta), Marcin Maszota

Wikęd powalczy o pierwszy komplet punktów na własnym boisku

Wikęd / GOSRiT Luzino - KP Starogard Gdański

Już w najbliższą sobotę 23 kwietnia br. o godzinie 16:00 na stadionie GOSRiT Luzino, drużyna Wikęd/GOSRiT powalczy o pierwszy komplet punktów na własnym boisku. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Wojciecha Pięty, będzie czwarta drużyna w ligowej tabeli - KP Starogard Gdański. W rundzie jesiennej w Starogardzie padł wynik 3-1 dla zawodników Wikędu, miejmy nadzieje iż w tym spotkaniu punkty zostaną w Luzinie.

Ciekawy piłkarski weekend KTS-K GOSRiT Luzino

Już w najbliższy weekend 23/24 kwietnia br. drużyny KTS-K GOSRiT Luzino, rozegrają kolejne mecze ligowe. Pięć spotkań, odbędzie się w Luzinie, oraz jeden na wyjeździe.

IV LIGA
Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 na stadionie GOSRiT Luzino, drużyna Wikędu powalczy o pierwszy komplet punktów na własnym boisku. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Wojciecha Pięty, będzie czwarta drużyna w ligowej tabeli - KP Starogard Gdański. W rundzie jesiennej w Starogardzie padł wynik 3-1 dla zawodników Wikędu, miejmy nadzieje iż w tym spotkaniu punkty zostaną w Luzinie.

Damps i Bazowska ponownie powołane do Kadry Pomorza
Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu dwóch zawodniczek GOSRiT Luzino: Julii Damps i Martyny Bazowskiej do kadry województwa pomorskiego U-16 na mecz Lubuski ZPN - Pomorski ZPN, który odbędzie się w dniu 3.05.2016 godz. 11.00 w Gorzowie Wielkopolskim. Serdecznie gratulujemy!

Gramy dalej. Wikęd GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 2:0
W środę 21 kwietnia br. na Stadionie GOSRiT w Luzinie w ramach 1/8 finału Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim Wikęd GOSRiT Luzino pokonał innego IV ligowca, Jantar Ustka 2:0. Bramki dla podopiecznych trenera Wojciecha Pięty zdobyli w 17 minucie Paweł Sobczyński, który po rzucie rożnym strzałem z najbliższej odległości pokonał bramkarza gości, oraz w 78 minucie Marcin Maszota. Sytuacji do zdobycia gola nasi zawodnicy mieli jeszcze kilkanaście, ale wyraźnie brakowało skuteczności.

Kolejnym przeciwnikiem Wikedu w tych rozgrywkach będzie najprawdopodobnie Lęborka Pogoń.